Manchester United 2:1 Brentford – skrót meczu: „Czerwone Diabły” wreszcie się przełamują

Manchester United pokonuje Brentford na Old Trafford, w meczu 8. kolejki Premier League.

Podopieczni Erika ten Haga doczekali się upragnionego przełamania. Drużyna, która niebezpiecznie zbliżała się już w kierunku strefy spadkowej, wykorzystuje niestabilną formę gości i odnosi pierwsze zwycięstwo od 17 września.

Trzeba jednak podkreślić, początek wcale nie był taki kolorowy. To Brentford zdobyło bramkę jako pierwsze, ustalając wynik pierwszej połowy, w 5. minucie doliczonego czasu – na listę strzelców wpisał się Pinnock. Druga połowa przyniosła jednak przebudzenie gospodarzy. Najpierw, natychmiast po gwizdku rozpoczynającym drugą część rywalizacji, do wyrównania doprowadził Garnacho, a piętnaście minut później swoje pięć groszy dołożył Hojlund. Jak się okazało, gol Hojlunda był już ostatnim w trakcie omawianego meczu, a Manchester zwyciężył w tym starciu 2:1.