Mecz 2. kolejki Championship w Eleven Sports 3

Piłkarze klubów angielskiej Championship przed tygodniem zainaugurowali nowy sezon. Teraz czas na drugą kolejkę rozgrywek zaplecza Premier League. Jutro o 13:30 Nottingham Forest podejmie na własnym boisku Cardiff City. Gospodarze tego spotkania byli w kampanii 2019/20 bardzo bliscy występu w […]

Piłkarze klubów angielskiej Championship przed tygodniem zainaugurowali nowy sezon. Teraz czas na drugą kolejkę rozgrywek zaplecza Premier League.

Jutro o 13:30 Nottingham Forest podejmie na własnym boisku Cardiff City. Gospodarze tego spotkania byli w kampanii 2019/20 bardzo bliscy występu w barażach, ale ostatecznie zajęli 7. miejsce w tabeli z takim samym dorobkiem punktowym, co 6.Swansea. Goście po spadku z Premier League mieli szansę na szybki powrót do elity, bowiem zakwalfikowali się do fazy play-off, gdzie jednak musieli uznać wyższość Fulham już w dwumeczu półfinałowym. Obie drużyny słabo zaczęły nowy sezon, przegrywając swoje starcia 0-2. Podopieczni Sabriego Lamouchi ulegli w Londynie QPR, natomiast ekipa prowadzona przez Neila Harrisa u siebie musiała uznać wyższość Sheffield Wednesday. Zarówno jedni, jak i drudzy chcą zanotować pierwszą wygraną, więc możemy spodziewać się zaciętej rywalizacji.

SOBOTA – 19 WRZEŚNIA 2020

13:25 Championship – 2. kolejka: NOTTINGHAM FOREST FC – CARDIFF CITY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński

 

 

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.