Mecz 21. kolejki II ligi w TVP Sport

W czwartek TVP Sport transmitować będzie mecz 21. kolejki II ligi pomiędzy Motorem Lublin, a Olimpią Elbląg.  Drużyna z Lublina zajmuje obecnie dziesiątą pozycję w tabeli z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów. Do szóstego miejsca, które gwarantuje grę w play-offach o […]

W czwartek TVP Sport transmitować będzie mecz 21. kolejki II ligi pomiędzy Motorem Lublin, a Olimpią Elbląg.

Drużyna z Lublina zajmuje obecnie dziesiątą pozycję w tabeli z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów. Do szóstego miejsca, które gwarantuje grę w play-offach o awans, mają stratę pięciu oczek. W pierwszym spotkaniu po przerwie zimowej ulegli 0:1 Olimpii Grudziądz, a w minioną sobotę wygrali ze Zniczem Pruszków. Nad rywalami z Elbląga mają pięć punktów przewagi. Piłkarze Jacka Trzeciaka po wznowieniu rozgrywek jeszcze nie przegrali. Najpierw zwyciężyli z Kaliszem, a następnie zremisowali bezbramkowo z Wigrami Suwałki. W drugiej kolejce, która rozgrywana była w połowie września, to Motor Lublin okazał się lepszy wygrywając 3:1. Jak będzie tym razem?