Mecz 28. kolejki Championship w Eleven Sports

Piłkarze klubów angielskiej Championship nie próżnują. Po kolejce rozegranej w ciągu tygodnia czas na weekendowe zmagania. Na antenach Eleven Sports będziemy mogli zobaczyć jedno spotkanie 28. serii gier. Jutro o 16:00 na boisko wybiegną zawodnicy Barnsley i Derby County. Jak […]

Piłkarze klubów angielskiej Championship nie próżnują. Po kolejce rozegranej w ciągu tygodnia czas na weekendowe zmagania. Na antenach Eleven Sports będziemy mogli zobaczyć jedno spotkanie 28. serii gier.

Jutro o 16:00 na boisko wybiegną zawodnicy Barnsley i Derby County. Jak na razie w tym sezonie lepiej spisują się gospodarze, którzy z dorobkiem 36. punktów na koncie zajmują 12. miejsce w tabeli, tracąc 6. „oczek” do 6. Bournemouth. Podopieczni Valeriena Ismaela nie są jeszcze pewni utrzymania, bowiem ich przewaga nad otwierającym strefę spadkową Roterham United to 10. punktów. W zdecydowanie gorszej sytuacji są jednak goście, bowiem plasują się oni na 20. pozycji z zaledwie 2. „oczkami” więcej od wspomnianego Roterham. Piłkarze Barnsley zanotowali 3. ligowe porażki z rzędu i teraz w teorii mają doskonałą okazję na przełamanie. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że ich najbliżsi przeciwnicy zdobyli w ostatnich 4. meczach aż 9. punktów. Jesienią jutrzejsi gospodarze triumfowali 2-0.

SOBOTA – 6 LUTEGO 2021

15:55 Championship – 28. kolejka: BARNSLEY FC – DERBY COUNTY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.