Mecz Kilmarnock – Celtic Glasgow w Polsacie Sport Extra

Już w niedzielę na antenie Polsatu Sport Extra czeka nas mecz drugiej kolejki tego sezonu szkockiej ekstraklasy. Aktualny mistrz na wyjeździe zmierzy się z ligowym przeciętniakiem. Celtic w pierwszej kolejce sezonu 2020/21 Premiership na własnym boisku ograł Hamilton aż 5-1, […]

Już w niedzielę na antenie Polsatu Sport Extra czeka nas mecz drugiej kolejki tego sezonu szkockiej ekstraklasy. Aktualny mistrz na wyjeździe zmierzy się z ligowym przeciętniakiem.

Celtic w pierwszej kolejce sezonu 2020/21 Premiership na własnym boisku ograł Hamilton aż 5-1, zaś Kilmarnock przegrał na wyjeździe z Hibernian 2-1. Celtic jest liderem tabeli i będzie chciał powiększać swoją przewagę nad reszta stawki. Pierwsza przeszkoda już w ten weekend.

Klub z Glasgow to pięćdziesięcio jednokrotny zwycięzca ligi szkockiej. Kilmarnock również może się poszczycić takim tytułem, lecz tylko jednym i to ponad pół wieku temu. Od paru ładnych lat Celtic nie ma sobie równych w królestwie ze stolicą w Edynburgu. Jednak Kilmarnock będzie próbował odebrać punkty Celtom, a w futbolu wszystko jest możliwe. Zapowiada się dobry mecz w niedzielne późne popołudnie.

NIEDZIELA – 9 SIERPNIA 2020

17:25 Premiership – 2. kolejka: KILMARNOCK FC – CELTIC FC 
Ipla

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.