Mecz towarzyski Polska – Islandia w TVP oraz Polsat Sport

To już ostatni sprawdzian podopiecznych Paolo Sousy przed rozpoczynającymi się w piątek, 11 czerwca Mistrzostwami Europy. Na Stadionie Miejskim w Poznaniu formę Polaków sprawdzi reprezentacja Islandii. Początek spotkania we wtorek, 8 czerwca o 18:00. Transmisję przeprowadzi TVP oraz Polsat Sport.  […]

Pierwszy sprawdzian Biało-Czerwonych zakończył się remisem 1-1. Kibice we Wrocławiu oglądali eksperymentalne ustawienie selekcjonera w meczu z Rosją. Co więcej, tylko na ławce zasiadł kapitan, Robert Lewandowski. Po bramce Jakuba Świerczoka w pierwszych minutach spotkania, w pierwszej połowie trafieniem odpowiedział Wiaczesław Karawajew.

Wtorkowym rywalem będzie Islandia, która nie zakwalifikowała się na turniej główny po porażce w barażach z Węgrami. W tym okienku reprezentacyjnym, poprzedzającym turniej główny podopieczni Arnara Viðarssona przegrali 1-2 z Meksykiem oraz wygrali z Wyspami Owczymi.