Męczarnie zakończone awansem: Drita 0:1 Legia Warszawa – skrót meczu (WIDEO)

Legia Warszawa

Rewanż, w którym Drita zmierzyła się z Legią Warszawa o awans do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy, zdecydowanie nie był widowiskiem, które na długo zapisze się w pamięci kibiców. Patrząc na jego przebieg, można stwierdzić – spotkanie do zapomnienia. Choć co najważniejsze, cel został wykonany. Legia przypieczętowała awans do europejskich pucharów, dokładając kolejne punkty do rankingu.

Choć często w przypadku meczów, w których pierwsze trafienie pada dopiero w drugiej połowie spotkania, piszę, że „kibice musieli wykazać się cierpliwością” – tutaj stwierdzenie to nabiera nowego znaczenia. Tak naprawdę nie byłoby przesadą powiedzieć, że przez całe 90 minut nie wydarzyło się…nic. Sytuacja odmieniła się dopiero w doliczonym czasie gry, kiedy to Tomas Pekhart z najbliższej odległości pokonał bramkarza, dając widzom choć naparsteczek emocji. Ostateczny wynik dwumeczu, to 3:0.