Mecze towarzyskie FC Barcelony w Polsacie Sport News

Fani FC Barcelony będą mieli okazję do podpatrzenia przygotowań do nowego sezonu. W Polsacie Sport News będą transmitowane dwa spotkania Blaugrany. Hitowo zapowiada się starcie z Juventusem, które tego samego dnia na Camp Nou poprzedzi mecz kobiet tych samych drużyn.  […]

Fani FC Barcelony będą mieli okazję do podpatrzenia przygotowań do nowego sezonu. W Polsacie Sport News będą transmitowane dwa spotkania Blaugrany. Hitowo zapowiada się starcie z Juventusem, które tego samego dnia na Camp Nou poprzedzi mecz kobiet tych samych drużyn. 

Jednak zanim na Camp Nou przyjedzie ekipa Massimiliano Allegriego, Katalończycy rozegrają na Red Bull Arenie mecz z RB Salzburgiem. Barcelona dotychczas wygrała wszystkie z trzech rozegranych sparingów, z kolei mistrzowie Austrii w dwóch pierwszych kolejkach nowego sezonu rozgromili rywalów, w międzyczasie wygrywając jeszcze mecz towarzyski z Atletico. Kamil Piątkowski miał okazję zaprezentować się kibicom w meczu z hiszpańską drużyną.

Dla Juventusu będzie to trzeci sparing tego lata. Po wygranych z niżej notowaną Monzą oraz Ceseną teraz „Starą Damę” czeka trudniejszy sprawdzian. Wszystkie mecze, nawet te towarzyskie z Barceloną mają swój smaczek i obydwie drużyny na pewną będą chciały pokazać się kibicom na całym świecie. Przed daniem głównym, kibice już o 18:00 będą mieli okazję obejrzenia dobrą piłkę w kobiecym wydaniu.

ŚRODA – 4 SIERPNIA 2021

18:55 Mecz Towarzyski: FC SALZBURG – FC BARCELONA na żywo

NIEDZIELA – 8 SIERPNIA 2021

17:55 Mecz Towarzyski (Piłka nożna kobiet): FC BARCELONA – JUVENTUS FC na żywo

21:25 Mecz Towarzyski: FC BARCELONA – JUVENTUS FCna żywo

 

 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.