Al-Ahli zabezpieczyło przyszłość swojego podstawowego bramkarza. Saudyjski klub ogłosił, że Edouard Mendy podpisał nową umowę, która będzie obowiązywać do 2028 roku. 33-letni reprezentant Senegalu pełni w zespole rolę kapitana.
Do Arabii Saudyjskiej Mendy trafił latem 2023 roku po odejściu z Chelsea Londyn. Od początku stał się numerem jeden w bramce zespołu prowadzonego przez Matthiasa Jaissle, w którym występują również takie nazwiska jak Riyad Mahrez czy Franck Kessié. Łącznie rozegrał już 92 spotkania, a w 39 z nich zachował czyste konto.
Jest decyzja ws. przyszłości Mendyego
Przed transferem na Bliski Wschód senegalski golkiper przez trzy sezony reprezentował barwy Chelsea. Wcześniej bronił także w Stade Rennais i Stade Reims. Wszystko wskazuje na to, że dzięki nowej umowie jego najbliższa przyszłość będzie nadal związana z Al-Ahli, a temat powrotu do europejskiego futbolu nie jest obecnie aktualny.

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.