Międzynarodowe spotkania towarzyskie na sportowych kanałach Polsatu

Na początku tygodnia rozegrane zostaną ostatnie mecze sparingowe przed Euro 2020. Transmisja ze spotkań na sportowych antenach Polsatu. W poniedziałek rozegrane zostaną dwa sparingi Ukraina – Cypr oraz Niemcy – Łotwa. Gospodarze obydwu spotkań zagrają z drużynami, które mają niskie […]

Na początku tygodnia rozegrane zostaną ostatnie mecze sparingowe przed Euro 2020. Transmisja ze spotkań na sportowych antenach Polsatu.

W poniedziałek rozegrane zostaną dwa sparingi Ukraina – Cypr oraz Niemcy – Łotwa. Gospodarze obydwu spotkań zagrają z drużynami, które mają niskie notowania i nie zdołały awansować na mistrzostwa. Ukraińcy i Niemcy będą chcieli osiągnąć dobre rezultaty, które pozwolą im się napędzić na główny turniej. W innych parach także jest podobny dobór przeciwników. Już we wtorek Hiszpania podejmie Litwę, a Francuzi zmierzą się z Bułgarią. Topowe ekipy będą chciały wykorzystać taki sparing do przeprowadzenia jak najwięcej akcji zakończonych zdobyczą bramkową. W tym dniu także mecze Czechów z Albanią oraz Węgrów z Irlandią. Na zakończenie konfrontacji towarzyskich w środę Portugalia zmierzy się z Izraelem. Cristiano Ronaldo i spółka pieczołowicie przygotowują się do obrony tytułu. Portugalczycy mimo, że nie zachwycili w spotkaniu bezbramkowym z Hiszpanią, to ich gra z meczu na mecz powinna wyglądać coraz lepiej.

PONIEDZIAŁEK – 7 CZERWCA 2021

17:55 Mecz Towarzyski: UKRAINA – CYPR 

20:40 Mecz Towarzyski: NIEMCY – ŁOTWA 

Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Stóf

WTOREK – 8 CZERWCA 2021

17:00 Mecz Towarzyski: STUDIO 
*(również o 20:00)
Polsat Sport HD

19:55 Mecz Towarzyski: WĘGRY – IRLANDIA 
Ipla

20:10 Mecz Towarzyski: CZECHY – ALBANIA 
Ipla

20:40 Mecz Towarzyski: HISZPANIA – LITWA 
Ipla

21:00 Mecz Towarzyski: FRANCJA – BUŁGARIA 
Polsat Sport HD

ŚRODA – 9 CZERWCA 2021

20:40 Mecz Towarzyski: PORTUGALIA – IZRAEL 

About Łukasz Urbanowski