Mielczanie wychodzą z kryzysu? Cracovia 1:1 Stal Mielec – skrót meczu (WIDEO)

Mecz pomiędzy Cracovią Kraków, a Stalą Mielec, który zakończył dziesiątą kolejkę PKO BP Ekstraklasy, dość niespodziewanie zakończył się remisem 1:1.

Można powiedzieć, że rywalizujące dziś drużyny znajdują się w tym sezonie na kompletnie przeciwnych biegunach. Cracovia, mimo stosunkowo niewielkich oczekiwań przed startem rozgrywek, jeszcze przed chwilą okupowała pozycję wicelidera. Stal natomiast już dawno ugrzęzła głęboko w strefie spadkowej, ciułając jedynie pojedyńcze punkty.

Niespodzianką zapachniało już w 30. minucie meczu. Wówczas Matthew Guillaumier oddał niezwykle efektowny strzał zza pola karnego, pewnie pokonując Henricha Ravasa.

Od 85. minuty Stal została jednak osłabiona. Czerwoną kartkę obejrzał Senger, po którego faulu został od razu podyktowany rzut karny. Do piłki podszedł Benjamin Kallman, ratując gospodarzom remis.