Milik, Zieliński, Szczęsny w półfinałach Pucharu Włoch na antenach Polsatu

Mamy dopiero luty, a we Włoszech czas na półfinały Coppa Italia. Znakomicie zapowiada się starcie Juventusu FC z SSC Napoli, w którym szansę na grę mają Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik. W derbach Rzymu udział weźmie zapewne Wojciech Szczęsny. Transmisje na […]

Mamy dopiero luty, a we Włoszech czas na półfinały Coppa Italia. Znakomicie zapowiada się starcie Juventusu FC z SSC Napoli, w którym szansę na grę mają Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik. W derbach Rzymu udział weźmie zapewne Wojciech Szczęsny. Transmisje na sportowych antenach Polsatu.

W Turynie odbędzie się pierwsza częśc dwumeczu pomiędzy Juventusem FC a SSC Napoli. Obrońcy tytułu nie przegrali żadnego meczu na własnym terenie od czterech miesięcy i także we wtorkowy wieczór będą faworytami do zwycięstwa. „Stara Dama” aktualnie rywalizuje z powodzeniem na trzech frontach (Serie A, Liga Mistrzów, Puchar Włoch), na co pozwala im szeroka i mocna kadra. Goście z Neapolu również mają napięty terminarz spotkań, lecz nie radzą sobie tak dobrze jak ich najbliżsi rywale. Kibice „Błękitnych” duże nadzieje pokładają w Piotrze Zielińskim, który w ostatnich spotkaniach błysną kilkoma pięknymi asystami i bramkami. Przy dobrym występie polskiego pomocnika szansę na dobry wynik znacznie wzrosną.

W środę najgorętszym miastem na piłkarskiej mapie Europy będzie stolica Włoch. Derby della Capitale to odwieczna wojna SS Lazio z AS Romą, której stawką będzie awans do finału Coppa Italia. W ramach meczów pucharowych kibice zobaczą dwa dodatkowe mecze derbowe, co w sumie da aż cztery takie pojedynki w obecnym sezonie. W grudniu lepsi okazali się podopieczni Luciano Spallettiego, dlatego teraz „Biało-Błękitni” pałają rządzą rewanżu. Bramki „przyjezdnych” na Stadio Olimpico bronił będzie Wojciech Szczęsny, który ma kolejną okazję do zaprezentowania kilku efektownych parad bramkarskich.

WTOREK – 28 LUTEGO 2017

20:10 Puchar Włoch: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń

20:40 
Puchar Włoch – 1/2 finału: JUVENTUS FC – SSC NAPOLI na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Mateusz Borek – Marcin Lepa

22:50 Puchar Włoch: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń

ŚRODA – 1 MARCA 2017

20:40 Puchar Włoch – 1/2 finału: SS LAZIO – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Roman Kołtoń – Marcin Lepa

About Adrian Wojdyło