Mistrz Włoch nie dał szans „outsiderowi”: Inter 4:0 Crvena zvezda – skrót meczu (WIDEO)

Lautaro Martinez | Inter Mediolan 2024

Inter Mediolan zgodnie z oczekiwaniami pewnie pokonuje serbską Crvenę w meczu drugiej kolejki Ligi Mistrzów.

Wynik 4:0 podyktowany jest przede wszystkim diametralną różnicą w skuteczności. Patrząc na suche statystyki, trudno doszukać się jakiejś wielkiej dominacji ze strony Mediolańczyków, jednak jak dobrze wiemy, statystyki nie grają, a ostatecznie gospodarze wygrali ten mecz bez najmniejszego problemu. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Hakan Calhanoglu i Turek uczynił to w niezwykle efektowny sposób, zaliczając kapitalnego gola bezpośrednio z rzutu wolnego.

W drugiej połowie worek z bramkami został już ostatecznie rozerwany. W 59. minucie wynik podwyższył Arnautović, a w dalszym etapie spotkania, swoje pięć groszy dorzucili też Lautaro Martinez i Taremi. Ten ostatni wpisał się na listę strzelców po rzucie karnym.