Mistrzostwa Świata Motocross na antenie Eurosportu 2

Pora na kolejne motocrossowe emocje. Środek tygodnia spędzimy z Mistrzostwami Świata Motocross. Relacje z Mantuy dostępne będą w Eurosporcie 2.  Zmagania o tytuły mistrzowskie przysparzają sporo emocji. Ostatnie odsłony rywalizacji Mistrzostw Świata Motocross przyniosły dużo wrażeń i końcówka sezonu zapowiada […]

Pora na kolejne motocrossowe emocje. Środek tygodnia spędzimy z Mistrzostwami Świata Motocross. Relacje z Mantuy dostępne będą w Eurosporcie 2. 

Zmagania o tytuły mistrzowskie przysparzają sporo emocji. Ostatnie odsłony rywalizacji Mistrzostw Świata Motocross przyniosły dużo wrażeń i końcówka sezonu zapowiada się pasjonująco. W kategorii MXGP na czele klasyfikacji generalnej znajduje się Romain Febvre. Francuski zawodnik podczas ostatniej rundy stanął dwukrotnie na podium, w tym raz na jego najwyższym stopniu, co pozwala mu aktualnie nosić miano lidera. Jego rywale mają jednak bardzo małą stratę punktową. Zarówno Jeffrey Herlings, jak i Tim Gajser, wciąż posiadają bardzo duże szanse na końcowy sukces.

Zdecydowanie inaczej sytuacja wygląda w kategorii MX2. Tam w tabeli pewnie na czele znajduje się Maxime Renaux. Francuz może pochwalić się sporą przewagą nad resztą stawki. Najmniejszą stratę ma Tom Vialle, ale wynosi ona aż 119 punktów. Oznacza to oczywiście, że Renaux ma już w kieszeni tytuł mistrzowski.

ŚRODA – 10 LISTOPADA 2021

12:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Mantua, Włochy: WYŚCIG 1. MX2 na żywo


13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Mantua, Włochy: WYŚCIG 1. MXGP na żywo


15:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Mantua, Włochy: WYŚCIG 2. MX2 na żywo


16:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Mantua, Włochy: WYŚCIG 2. MXGP na żywo

About Michał Winiarczyk