Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet: trzecia faza grupowa w Polsacie Sport i Polsacie Sport News

Mistrzostwa Świata kobiet wkraczają w decydującą fazę. W grze pozostało już tylko sześć zespołów, które powalczą o końcowy tryumf. W japońskiej Nagoi będzie bardzo ciekawie.  W trzeciej fazie grupowej, podobnie, jak w niedawno zakończonym mundialu mężczyzn, zespoły zostały podzielone na […]

Mistrzostwa Świata kobiet wkraczają w decydującą fazę. W grze pozostało już tylko sześć zespołów, które powalczą o końcowy tryumf. W japońskiej Nagoi będzie bardzo ciekawie. 

W trzeciej fazie grupowej, podobnie, jak w niedawno zakończonym mundialu mężczyzn, zespoły zostały podzielone na dwie trzyzespołowe grupy. W jednej zagrają Chiny, USA i Holandia, a w drugiej Włochy, Japonia i Serbia. Zdecydowanie solidniej wygląda grupa H. Wszystkie trzy zespoły spisują się na tym turnieju nadzwyczaj solidnie, wciąż wszystkie mają prawo liczyć na to, iż w ostatecznie zatryumfują. A już we wtorek jeden z nich będzie musiał wracać do domu. Największym faworytem do półfinału są Amerykanki. Wydaje się więc, że mecz Holandia – Chiny wyłoni drugą ekipę, która wywalczy awans.

W grupie G emocji wcale nie musi być mniej. Ambitne Japonki spróbują przeciwstawić się Włoszkom i Serbkom, zespołom nieco wyżej notowanym. Azjatki nie są jednak bez szans. Dadzą z siebie absolutnie wszystko, a dodatkowo pomoże im fanatyczna, miejscowa publiczność. Można spodziewać się, iż dziewczyny z „Kraju Kwitnącej Wisły” nieco większe szanse będą mieć z Włoszkami, choć grupa wygląda na tak wyrównaną, że bardzo ciężko cokolwiek przewidywać.

NIEDZIELA – 14 PAŹDZIERNIKA 2018

09:10 Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – III runda, gr H: CHINY – USA na żywo
Ipla

12:10
Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – III runda, gr G: JAPONIA – SERBIA na żywo
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 15 PAŹDZIERNIKA 2018

09:10 Mistrzostwa Świata, Nagoya, Japonia – 3. runda, grupa H: HOLANDIA – USA na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:10 
Mistrzostwa Świata, Nagoya, Japonia – 3. runda, grupa G: WŁOCHY – JAPONIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

WTOREK – 16 PAŹDZIERNIKA 2018

09:10 Mistrzostwa Świata, Nagoya, Japonia – 3. runda, grupa G: WŁOCHY – SERBIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:10 
Mistrzostwa Świata, Nagoya, Japonia – 3. runda, grupa H: HOLANDIA – CHINY na żywo
Polsat Sport HDIpla

About 0a60d0xx