Mistrzowie Europy przypominają o swojej formie: Szwajcaria 1:4 Hiszpania – skrót meczu (WIDEO)

Przy okazji skrótu podsumowującego zakończony bezbramkowym remisem mecz Hiszpanii przeciwko Serbii, wspomniałem o tym, że Mistrzowie Europy zapewne będą chcieli wylądować swoje negatywne emocje na Duńczykach i Szwajcarach. Póki co – rzeczywiście tak to wygląda. Hiszpania pokonuje Szwajcarów 4:1, do tego czynią to na wyjeździe.

Już pierwsza połowa okazała się niezwykle dynamiczna. Pierwsze 20 minut zdążyło nam przynieść: bramkę Joselu, odpowiedź Omeragicia, która jednak została anulowana ze względu na zagranie ręką, trafienie Ruiza, poprawiające jeszcze bardziej sytuację Hiszpanii, a także…czerwony kartonik, który dokładnie w 20. minucie obejrzał Le Normand.

To ostatnie wydarzenie z pewnością przywróciło nadzieje gospodarzy, a zobrazowaniem tego faktu jest gol kontaktowy, o którego jeszcze przed przerwą pokusił się Amdouni.

W drugiej części rywalizacji Hiszpanie zdołali się jednak otrząsnąć po stracie jednego zawodnika, a w 77. i 80. minucie zwycięstwo gości zwieńczyli Ruiz i Torres. Ostateczny wynik to 1:4.