Morecambe kontra Newport w finale League Two na antenie Eleven Sports

Kto w przyszłym sezonie zagra w League One? Czas na finał play-offów w czwartej lidze angielskiej, w którym na stadionie Wembley zmierzą się ze sobą Morecambe oraz Newport. Transmisja meczu w Eleven Sports 1. W fazie zasadniczej „Krewetki” zajęły czwartą […]

W fazie zasadniczej „Krewetki” zajęły czwartą pozycję z dorobkiem siedemdziesięciu ośmiu punktów na swoim koncie. Do bezpośredniego awansu do League One zabrakło im zaledwie jednego oczka. W półfinale tych barażów zagrali z Tranmere. Na wyjeździe wygrali z rywalami 2:1, a na własnym stadionie zremisowali 1:1, dzięki czemu mają przepustkę do finału. Natomiast podopieczni Michaela Flynna po czterdziestu sześciu kolejkach uplasowali się na piątym miejscu, czyli tuż za swoim przeciwnikiem. Stracili oni jednak do nich pięć punktów. W poprzedniej rundzie zmierzyli się z Forest Green. U siebie pokonali ich 2:0, a na boisku rywala po 90. minutach mieliśmy wynik 4:2 dla gospodarzy. Decydującą bramkę dla Newport strzelił w 119. minucie Maynard. Ich ostatni bezpośredni pojedynek zakończył się zwycięstwem „The Exiles” 3:1. Jak będzie tym razem?