Najciekawiej w Salzburgu. 7 kolejka Tipico Bundesligi w Sportklubie

Widzowie i pasjonaci ligi austriackiej w ten weekend w Sportklubie będą mogli obejrzeć trzy spotkania. Dwa na żywo i jedno z odtworzenia.

W sobotę o godzinie 15:55 na antenie Sportklubu pierwsze spotkanie. Mecz piątego w tabeli LASK Linz, z obecnym liderem SK Puntigamer Sturm Graz. Będzie to bardzo trudny mecz dla ekipy z Linzu, ponieważ goście z Grazu nie stracili w bieżącym sezonie nawet jednego punktu i są pewnymi liderami ligi austriackiej. Przewodzą z przewagą pięciu punktów. LASK faworytem tego meczu nie jest, brakuje im ofensywnych argumentów, w siedmiu meczach strzelili zaledwie sześć bramek. Ich siła tkwi w defensywie. Dotychczas stracili zaledwie cztery gole.

W niedzielę o godzinie 16:25 czeka nas niewątpliwy hit siódmej kolejki Tipico Bundesligi. Już w niedzielne popołudnie będziemy mogli obserwować pojedynek Red Bull Salzburg kontra Rapid Wiedeń. Drużyna gospodarzy, która traci do lidera pięć punktów musi wyrwać kolejne trzy, aby nie wydłużać sobie dystansu do pierwszego miejsca. Natomiast piłkarze wicemistrza kraju z Wiednia, muszą zrehabilitować się za przeciętny początek sezonu.

Oprócz tego w sobotę o godzinie 23:00 spotkanie Austrii Wiedeń z RZ Pellets WAC zostanie pokazane z odtworzenia.

Wszystkim kibicom życzymy dobrej zabawy, pięknych goli i wielkich emocji.

pasek2

SOBOTA – 9 WRZEŚNIA 2017

15:55 Tipico Bundesliga – 7. kolejka: LASK LINZ – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ na żywo
 


22:45 
Tipico Bundesliga – 7. kolejka: SK AUSTRIA – WIEDEŃ – EZ PELLESTS WAC premiera.200

NIEDZIELA – 10 WRZEŚNIA 2017

16:25 Tipico Bundesliga – 7. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – SK RAPID WIEDEŃ na żywo

pasek2