Napoli wreszcie się przełamuje! Napoli 3:0 Bologna – skrót meczu (WIDEO)

Aż trudno uwierzyć, że w niedzielnym spotkaniu pomiędzy Napoli, a Bologną, ekipa z Neapolu zgarnęła swoje pierwsze trzy punkty od…7.04! Passa ośmiu meczów o stawkę bez zwycięstwa została jednak przerwana, a Napoli odczarowało odrobinę ten tragiczny mecz z pierwszej kolejki, przeciwko Veronie.

Użycie słowa „tragiczny” nie jest w tym przypadku przesadzone. Ekipa prowadzona przez Antonio Conte przegrała aż 0:3 z 13. drużyną zeszłego sezonu Serie A. Dziś jednak bilans bramkowy Neapolitańczyków został wyrównany, a Mistrz Włoch z sezonu 2022/23, pokonał Bolognę 3:0.

Pierwsze trafienie padło w drugiej minucie doliczonego do pierwszej połowy czasu gry. Na listę strzelców wpisał się Di Lorenzo, jednak w tym przypadku całą uwagę skupił na sobie Kvaratskhelia, którego asysty nie ma nawet sensu opisywać w tej chwili słowami – to trzeba po prostu zobaczyć!

Gruzin sygnalizuje, że na starcie sezonu czuje się doskonale. Indywidualny rajd kończy się strzałem zza pola karnego i jak się okazuje – bramką na 2:0! Wyborna forma 23-latka.

Na deser, tuż przed ostatnim gwizdkiem, coś od siebie dołożył Giovanni Simeone, który zaledwie dziesięć minut wcześniej zameldował się na murawie, zmieniając Raspadoriego.

W ten sposób Napoli przeskakuje w tabeli zespół z Bolonii, a klub Łukasza Skorupskiego po dwóch kolejkach, z jednym punktem na koncie, plasuje się w strefie spadkowej.