NHL: Finały Pucharu Stanleya w TVP Sport

Przyszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcia w najlepszej hokejowej lidze świata. Tampa Bay Lightning i Dallas Stars powalczą o prymat na Nowym Świecie, a co za tym idzie na całym świecie. Zapowiada się sześć niezwykle emocjonujących spotkań na amerykańskich lodowiskach. Wszystkie […]

Przyszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcia w najlepszej hokejowej lidze świata. Tampa Bay Lightning i Dallas Stars powalczą o prymat na Nowym Świecie, a co za tym idzie na całym świecie. Zapowiada się sześć niezwykle emocjonujących spotkań na amerykańskich lodowiskach. Wszystkie będą transmitowane w TVP Sport.

Tampa Bay Lightning – Dallas Stars. Te dwie drużyny będą rywalizować o Puchar Stanleya w tym specyficznym sezonie 2019/2020. Jednokrotny zwycięzca tych rozgrywek, drużyna z Tampy w drodze do finału pokonała Columbus Blue Jackets 4-1, Boston Bruins 4-1 i New York Islanders 4-2. Natomiast również jednokrotny zdobywca Pucharu Stanleya, klub z miasta, w którym niespełna 57 lat temu zginął prezydent USA John F. Kennedy, wyeliminował już w tegorocznych play-offach NHL zespoły takie jak: Calgary Flames 4-2, Colorado Avalanche 4-3, Vegas Golden Knights 4-1.

Wszystko co się działo do tej pory przestaje mieć znaczenie. Liczy się tylko to, co jest tu i teraz. Czeka nas siedem zarwanych nocy i siedem kapitalnych meczów. Wystarczy wygrać tylko 4, ale to wcale nie jest takie łatwe, jakby się mogło wydawać. Kto okaże się lepszy i zdobędzie Puchar Stanleya? Tampa ze wschodu czy Dallas z zachodu? Odpowiedzi na te pytania poznamy już niebawem. Transmisje wszystkich meczów finałowych w TVP Sport.

NIEDZIELA – 20 WRZEŚNIA 2020

00:50 NHL – finał Pucharu Stanleya: STUDIO 


01:30 NHL – finał Pucharu Stanleya: TAMPA BAY LIGHTNING – DALLAS STARS 

Komentarz: 
Piotr Chłystek – Michał Ruszel

WTOREK – 22 WRZEŚNIA 2020

02:00 NHL – finał Pucharu Stanleya: TAMPA BAY LIGHTNING – DALLAS STARS 

Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki

CZWARTEK – 24 WRZEŚNIA 2020

02:00 NHL – finał Pucharu Stanleya: DALLAS STARS – TAMPA BAY LIGHTNING

SOBOTA – 26 WRZEŚNIA 2020

02:00 NHL – finał Pucharu Stanleya: DALLAS STARS – TAMPA BAY LIGHTNING

NIEDZIELA – 27 WRZEŚNIA 2020

02:00 NHL – finał Pucharu Stanleya: TAMPA BAY LIGHTNING – DALLAS STARS 

WTOREK – 29 WRZEŚNIA 2020

02:00 NHL – finał Pucharu Stanleya: DALLAS STARS – TAMPA BAY LIGHTNING

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.