Nie żyje Paweł Zarzeczny

W sobotę rano w wyniku zawału serca zmarł dziennikarz sportowy Paweł Zarzeczny. Miał 56 lat. Jako pierwszy informację o śmierci Pawła Zarzecznego na twitterze zamieścił Jacek Kmiecik. Paweł Zarzeczny nie żyje. RIP[!] :((((( — Jacek Kmiecik (@JackKmiecik) March 25, 2017 […]

W sobotę rano w wyniku zawału serca zmarł dziennikarz sportowy Paweł Zarzeczny. Miał 56 lat.

Jako pierwszy informację o śmierci Pawła Zarzecznego na twitterze zamieścił Jacek Kmiecik.

Zarzeczny przez wiele lat swojej dziennikarskiej działalności współpracował z wieloma gazetami oraz stacjami telewizyjnymi. Jego artykuły można było przeczytać m.in. w tygodniku „Piłka Nożna”, „Przeglądzie Sportowym”, „Gazecie Wyborczej” czy „Super Expressie”. Pracował także w Telewizji Polskiej, Wizji Sport, Canal+, Orange Sport, a ostatnio także w Eleven Sports, gdzie można było go zobaczyć w programie Krzysztofa Stanowskiego „Stan Futbolu”. Na portalu internetowym weszlo.com prowadził swój autorski program „One Man Show”. W tym tygodniu świętował 500. odcinek. Dzień przed śmiercią, w piątek w TV Republika ukazało się także kolejne wydanie programu „Bul głowy”, którego był prowadzącym.

źródło: Przegląd Sportowy

Większość widzów kojarzy go z kontrowersyjnymi wypowiedziami, które na długo zapadły w pamięć. I prawdopodobnie takiego go zapamiętamy. Tak też wspominają go dziennikarze, którzy znali go najlepiej.

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)