Niemcy 1:0 Holandia – skrót meczu. Skromna wygrana podopiecznych Juliana Nagelsmanna! [WIDEO]

Niemcy odniosły trzecie zwycięstwo w tegorocznej edycji Ligi Narodów UEFA. W hicie 4. kolejki tych rozgrywek podopieczni Juliana Nagelsmanna okazali się lepsi od Holandii, zwyciężając 1:0.

Niemcy od samego początku miały wyraźną przewagę w dzisiejszym meczu i już w pierwszej akcji udało im się zdobyć gola. Trafienie Jamiego Lewelinga nie zostało jednak uznane ze względu na spalonego. Później podopieczni Juliana Nagelsmanna wciąż byli dominującą stroną, ale brakowało im skuteczności i do przerwy goli nie zobaczyliśmy. Po przerwie obraz spotkania nadal się nie zmienił i gospodarze dążyli do strzelenia pierwszego gola. Udało im się to w 63. minucie, gdy tym razem w pełni legalnie do siatki trafił Leweling. Holendrzy starali się odwrócić losy tej potyczki, ale jedyną sytuację, gdzie zagrozili było uderzenie Xaviego Simonsa w poprzeczkę. Poza tym praktycznie nie mieli dogodnych okazji i trzy punkty trafiły na konto Niemiec, którzy zwyciężyli 1:0.