Niemcy – Szkocja: transmisja na żywo w TV i stream online. Gdzie oglądać? (14.06.2024)

14 czerwca 2024 roku, o godzinie 21:00 na Allianz Arena w Monachium, fani piłki nożnej będą świadkami inauguracji fazy grupowej EURO 2024, gdzie zmierzą się reprezentacje Niemiec i Szkocji. Fani na całym świecie z niecierpliwością oczekują tego spotkania, które obiecuje być pełne emocji. Szczegóły transmisji tego spotkania, zarówno w telewizji, jak i online, prezentujemy poniżej, wskazując, gdzie można śledzić mecz na żywo, także bezpłatnie.

Niemcy – Szkocja: gdzie oglądać?

Mecz Niemcy – Szkocja można śledzić na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Transmisja online dostępna będzie za pośrednictwem płatnych serwisów Pilot WP, Canal+ Online, Gonet TV, MEGOGO, Sweet.tv, a także bezpłatnie na stronie sport.tvp.pl. Każda z tych platform zapewnia wysokiej jakości stream, pozwalający na przeżycie emocji meczu bez względu na miejsce oglądania.

Niemcy – Szkocja, transmisja za darmo online

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart tv i innych urządzeniach (Chromecast, Android TV, Samsung, LG). Kanał TVP Sport, na którym pokazywany będzie mecz jest też dostępny bez opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w kablówkach i na platformach satelitarnych.

Niemcy – Szkocja, transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo