Niesamowita pierwsza połowa! Feyenoord 0:4 Bayer Leverkusen – skrót meczu (WIDEO)

Bayer Leverkusen miażdży holenderski Feyenoord aż 4:0. w trakcie rozegranego w Rotterdamie spotkania pierwszej kolejki Ligi Mistrzów.

Gdyby pokusić się o stworzenie klasyfikacji najlepszych pierwszych połów spotkań, które mieliśmy okazję dotychczas obejrzeć w ramach bieżącej edycji omawianych rozgrywek, z pewnością ta, w spotkaniu Feyenoordu i Bayeru, zajęłaby lokatę w ścisłej czołówce.

5. minuta to otwarcie wyniku przez Wirtza. Zaledwie cztery minuty później do wyrównania doprowadza Zerrouki, jednak…tylko na chwilę, ponieważ po analizie VAR dopatrzono się spalonego.

Niedługo później na zryw gospodarzy odpowiedział Grimaldo, podwyższając wynik, a w minucie 36., już drugą bramkę dopisał sobie na konto Florian Wirtz. To jednak nie było ostatnie słowo Bayeru, a pod koniec pierwszej części spotkania, wynik został ustalony przez trafienie samobójcze Wellenreuthera. Po przerwie emocje zdecydowanie opadły i żadna z drużyn nie zdołała już nic dołożyć – podopieczni Xabiego Alonso zwyciężają 4:0.