Niespodzianka w Madrycie: Rayo Vallecano 1:1 Atletico – skrót meczu (WIDEO)

Atletico Madryt | Kibice

Jeden z ciekawszych meczów 6. kolejki La Ligi, pomiędzy Rayo Vallecano, a Atletico Madryt, zakończył się remisem 1:1.

Choć ekipa gości wychodziła do tego spotkania z pozycji faworyta, to piłkarze Rayo jako pierwsi zabrali głos. Mamy 35. minutę meczu, tymczasem Isi Palazon otwiera wynik rywalizacji. Wynik, który utrzymał się już do gwizdka kończącego pierwszą część meczu.

Zaledwie cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy, do wyrównania doprowadził Gallagher. Nie był to jednak początek żadnego większego zrywu. Co prawda Atletico obudziło się odrobinę po beznadziejnej pierwszej połowie i chociażby zaczęło znacznie częściej utrzymywać się przy piłce, jednak 1:1 to ostateczne rozstrzygnięcie omawianej potyczki.