NMC Górnik Zabrze – KS Azoty Puławy w nSport+ HD

Czas na kolejną kolejkę najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, jeśli chodzi o piłkę ręczną. W siódmej kolejce czekają nas dwa hitowe starcia na szczycie tabeli. Transmisje w obu dwóch spotkań przeprowadzi nSport+ HD.  Hitem kolejki będzie starcie drugiej i trzeciej […]

Czas na kolejną kolejkę najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, jeśli chodzi o piłkę ręczną. W siódmej kolejce czekają nas dwa hitowe starcia na szczycie tabeli. Transmisje w obu dwóch spotkań przeprowadzi nSport+ HD. 

Hitem kolejki będzie starcie drugiej i trzeciej drużyny tabeli na tą chwilę. KS Azoty Puławy, są jedną z dwóch niepokonanych jeszcze drużyn w tej kampanii PGNiG Superligi. Teraz czeka ich prawdziwy sprawdzian, jeśli chodzi o formę i umiejętności indywidualne. W sobotę czeka ich wyjazd na trudny teren do Zabrza. Górnik Zabrze w poprzedniej kolejce pokonał po heroicznym boju Orlen Wisłę Płock. Dla Zabrzan była to pierwsze zwycięstwo na Płockiem w całej dotychczasowej historii swoich startów w lidze. Podniesie na duchu, tym zwycięstwem podopieczni Rastislava Trtíka nie będą w tym spotkaniu na straconej pozycji.

Innym ciekawym zapowiadającym się spotkanie, będzie starcie Mistrza Polski i obecnego lidera tabeli. PGE Vive Kielce po weekendowym zwycięstwie w Lidze Mistrzów, przystępuje do starcia z MMTS Kwidzyn. Dla podopiecznych Tałanta Dujszebajewa, będzie to szansa dla zawodników, którzy do tej pory mało pojawiali się na boisku. Po raz ostatni MMTS Kwidzyn wygrał z drużyną z Kielc w 2008 roku, od tamtej pory wszystkie spotkania kończyły się zwycięstwem PGE Vive Kielce.

WTOREK – 9 PAŹDZIERNIKA 2018

20:00 PGNiG Superliga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


20:10 
PGNiG Superliga – 7. kolejka: PGE VIVE KIELCE – MMTS KWIDZYN na żywo

SOBOTA – 13 PAŹDZIERNIKA 2018

18:15 PGNiG Superliga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


18:25 
PGNiG Superliga – 7. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – KS AZOTY PUŁAWY na żywo

About 0a60d0xx