Orlen liga: Zacięty bój i tryumf Impelu

Hitowe spotkanie czwartej kolejki rozpoczęło dzisiaj siatkarski weekend. Impel Wrocław – Atom Trefl Sopot to starcie, które przyciągnęło dzisiaj uwagę kibiców.

Ciekawe i zacięte spotkanie obserwowali Ci wszyscy, którzy zdecydowali się śledzić rywalizację Impelu Wrocław z Atomem Treflem Sopot. Już pierwsze piłki pierwszego seta pokazały jak ciekawe spotkanie nas czeka. Trudno było wskazać faworyta do ostatecznego tryumfu po pierwszych piłkach. Goście pod koniec odskoczyły rywalką, które nie zdążyły odrobić straty. Druga partia zakończona na przewagi wskazuje jak wyrównane było stracie, ostatecznie 31:29 tryumfują gospodynie. Trzeci set to z kolei pokaz sił Sopocianek, które wygrały dość pewnie i cały czas kwestia zwycięstwa była nierozstrzygnięta. Kiedy okazało, się, że Sopocianki zmierzają po zwycięstwo za trzy punkty, prowadząc wyraźnie w czwartym secie w końcówce lepsze okazały się Wrocławianki. W tie-breaku zawodniczkom z Sopotu zabrakło już wiary i sił, to Impel wygrał ostatecznie 3:2.