Orlen Wisła Płock 29:25 Industria Kielce – skrót meczu: Ogromne nerwy w Płocku! (WIDEO)

Orlen Wisła Płock pokonuje Industrię Kielce 29:25, w meczu 8. kolejki Orlen Superligi.

Dziś o wyniku zadecydowała przede wszystkim pierwsza połowa spotkania, w trakcie której czteropunktową przewagę wypracowali sobie gospodarze. Po tym etapie rywalizacji, na tabeli widniał rezultat 18:14, natomiast druga połowa była już znacznie bardziej wyrównana. Tym razem obydwie drużyny dopisały sobie na konto po jedenaście punktów.

Oprócz aspektów czysto sportowych, trzeba przyznać, że atmosfera w Płocku była dziś niezwykle gorąca. Jednym z obrazków, które zdecydowanie zapadną kibicom w pamięci, to 21. minuta i niebieska kartka dla Jorge Maquedy. Okazuje się, że 36-latek…ugryzł jednego ze swoich rywali – Mirsada Terzicia.