Orlen Wyścig Narodów w TVP Sport i Super Polsacie

Już w weekend odbędzie się jedna z najbardziej prestiżowych imprez kolarskich do lat 23 na świecie. W stolicy Podkarpacia najlepsi młodzi kolarze wezmą udział w jeździe indywidualnej na czas, a dzień później przejdą 135 km w wyścigu ze startu wspólnego. […]

Już w weekend odbędzie się jedna z najbardziej prestiżowych imprez kolarskich do lat 23 na świecie. W stolicy Podkarpacia najlepsi młodzi kolarze wezmą udział w jeździe indywidualnej na czas, a dzień później przejdą 135 km w wyścigu ze startu wspólnego. Zapowiadają się ciekawe kolarskie wydarzenia na antenach TVP Sport i Superpolsatu.

ORLEN Wyścig Narodów to impreza należąca do prestiżowego cyklu UCI Nations Cup U23, w której startują najbardziej utalentowani młodzi kolarze z całego świata rywalizujący w barwach reprezentacji narodowych.

W sobotę zawodnicy przejadą 27 km w jeździe indywidualnej na czas. Na tym odcinku znajduje się jeden trudny podjazd na ulicy Matysówka. Pierwsza grupa wystartuje o 14.00 w Rzeszowie.

W niedzielę czeka nas 135-kilometrowy wyścig ze startu wspólnego. Będzie on składał się z pięciu takich samych pętli na trasie poznanej przez kolarzy i kibiców dzień wcześniej. Start o 12.00.

Udział w wyścigu weźmie trzynaście reprezentacji, w tym dwie polskie – Polska i Polska Regionalna. Oprócz nich zobaczymy Austrię, Czechy, Estonię, Niemcy, Luksemburg, Holandię, Rosję, Słowację, Słowenię, Szwecję i Szwajcarię.

Zapowiadają się kapitalny w TVP Sport oraz Superpolsacie!

SOBOTA – 5 WRZEŚNIA 2020

13:30 Orlen Wyścig Narodów, Rzeszów: STUDIO 


13:55 Orlen Wyścig Narodów, Rzeszów: ETAP 1 
*(od 14:05 również w Super Polsat HD)
Eurosport Player

NIEDZIELA – 6 WRZEŚNIA 2020

11:45 Orlen Wyścig Narodów, Rzeszów: STUDIO 


12:00 Orlen Wyścig Narodów, Rzeszów: ETAP 2 
*(od 13:35 również w Super Polsat HD)

Eurosport Player

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.