Ósma kolejka PGE Ekstraligi w nSport+

Już dzisiaj na polskich torach zainaugurowana zostanie runda rewanżowa w PGE Ekstralidze, a to oznacza, że zaczną przydzielane być punkty bonusowe, które w późniejszym rozrachunku mogą być decydujące w kontekście fazy play-off. Niedzielne popołudnie z najciekawszą ligą świata od 16:00 […]

Już dzisiaj na polskich torach zainaugurowana zostanie runda rewanżowa w PGE Ekstralidze, a to oznacza, że zaczną przydzielane być punkty bonusowe, które w późniejszym rozrachunku mogą być decydujące w kontekście fazy play-off. Niedzielne popołudnie z najciekawszą ligą świata od 16:00 na antenie nSport+.

Pierwszym transmitowanym spotkaniem będzie mecz Cash Broker Stal Gorzów – Get Well Toruń. W pierwszym meczu, który był rozgrywany w Toruniu nieznacznie lepszymi okazali się być goście. Gospodarze do tej pory nie przegrali żadnego meczu, natomiast przyjezdni za wszelką cenę muszą odnosić zwycięstwa na wyjazdach, po tym jak seriami przegrywali swoje mecze u progu sezonu. Kluczową postacią w niedzielne popołudnie może być Greg Hancock. Amerykanin wczoraj zajął drugie miejsce w turnieju Grand Prix rozgrywanym w Pradze. Powoli do optymalnej formy dochodzi także Chris Holder. Jego piąta lokata z wczoraj może być dobrym prognostykiem na kolejne zawody zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jeżeli dodamy do tego Adriana Miedzińskiego i powoli łapiącego wiatr w żagle Pawła Przedpełskiego, to tworzy się dość ciekawa ekipa, która może postawić się liderowi tabeli.

Po meczu w Gorzowie przeniesiemy się na mecz Betard Sparta Wrocław – FOGO Unia Leszno. Pierwszy mecz tych drużyn przyniósł bardzo dużo emocji, a wręcz został nazwany najlepszym meczem tego sezonu. Lepszmi z tej bitwy wyszli goście, którzy zaledwie dwoma punktami pokonali leszczyńskich byków. We Wrocławiu trudno cokolwiek wyrokować. O tym meczu stało się jeszcze głośniej za sprawą afery, która wybuchła w pierwszej połowie tygodnia. W środę na wrocławskim owalu miały odbyć się zawody młodzieżowe z udziałem leszczyńskich juniorów. Jednak jak się okazało, zawody zostały odwołane, a za powód podano niekorzystne warunki atmosferyczne. Wiele osób w Lesznie twierdzi, że w tej decyzji chodziło o to, żeby leszczynianie nie mieli możliwości jazdy po wrocławskim torze przed niedzielnym spotkaniem. Jak było naprawdę, tego się pewnie nie dowiemy, ale i tak świadczy to jaki ciężar gatunkowy ma to spotkanie.

NIEDZIELA – 11 CZERWCA 2017

16:00 PGE Ekstraliga: STUDIO na żywo


16:30
PGE Ekstraliga – 8. kolejka: CASH BROKER STAL GORZÓW  – GET WELL TORUŃ na żywo
 Canal+ Sport Online


18:30
PGE Ekstraliga: STUDIO na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 8. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – FOGO UNIA LESZNO na żywo
 Canal+ Sport Online


20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

About Bartłomiej Rój