Ostatni Taniec w Katowicach i Polsacie. Sporty Walki w polskiej TV

Kolejny tydzień i kolejne emocje związane z boksem oraz MMA. Najciekawszym wydarzeniem weekendu zapowiada się kolejna gala MB Promotions.  Katowicki Spodek już nie raz gościł największe polskie gala bokserskie oraz MMA. Teraz na tą lokalizację zdecydował się Mateusz Borek i […]

Kolejny tydzień i kolejne emocje związane z boksem oraz MMA. Najciekawszym wydarzeniem weekendu zapowiada się kolejna gala MB Promotions. 

Katowicki Spodek już nie raz gościł największe polskie gala bokserskie oraz MMA. Teraz na tą lokalizację zdecydował się Mateusz Borek i jego MB Promotions. W rolach głównych podczas gali w Katowicach zaprezentują się Mariusz Wach, Damian Jonak oraz Robert Parzęczewski. W głównej walce wieczoru zaprezentuje się właśnie Robert Parzęczewski (22-1, 15 KO). Pięściarz z Częstochowy stanie przed szansą na piętnastą wygraną z rzędu.  Dla popularnego Araba najbliższa walka będzie także debiutem w kategorii superśredniej. A jego rywalem w debiucie w tej kategorii będzie były tymczasowy mistrz świata WBA Dmitrii Chudinov (21-4-2, 13 KO). Podczas ostatniej gali MB Promotions w ringu miało dojść do walki Damiana Jonaka (41-0-1, 21 KO) z Andrew Robinsonem (21-4-1, 6 KO). Jednak z powodu kontuzji polskiego pięściarza w ostatniej chwili odwołano to starcie, które swoje rozstrzygniecie będzie miało dopiero teraz. Na zwycięski tor pragnie powtórzyć Mariusz Wach (33-4, 17 KO). Polski Wiking w ostatniej walce dość sensacyjnie przegrał z Arturem Szpilką. Teraz, jeśli chce znowu posmakować smak zwycięstwa musi pokonać Martina Bakole Ilunge (11-1, 8 KO). Czeka nas więc starcie w królewskiej kategorii wagowej, gdzie każdy cios może zaważyć o losie tego pojedynku.

Tak charakterystycznej organizacji sportów walki na polskim rynku nie ma. Już w piątek w Łomży odbędzie się kolejna gala Armia Fight Night. Grupa promotorska od początku istnienia stawia na zawodników, którzy są czynnymi żołnierzami RP. Podczas piątej już gali zobaczymy zobaczymy pierwszą historyczną obronę pasa mistrzowskiego w kategorii koguciej. Mistrz federacji Patryk Surdyn (4-0) zmierzy się bardziej doświadczonym Sylwestrem Millerem (7-2).

PIĄTEK – 5 KWIETNIA 2019

18:00 MB Boxing Night – Ostatni Taniec, Katowice: WAŻENIE na żywo
Ipla

19:00 
Armia Fight Night 5, Łomża: PATRYK SURDYN – SYLWESTER MILLER na żywo
*(od 20:00 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla

20:05 Magazyn RING TVP SPORT 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

SOBOTA – 6 KWIETNIA 2019

17:30 MB Boxing Night – Ostatni Taniec, Katowice: ROBERT PARZĘCZEWSKI – DMITRII CHUDINOV na żywo
*(od 20:00 również w Super Polsat HD)
Polsat Sport HDIpla

About 0a60d0xx