Ostatnia w tym sezonie, 38. kolejka francuskiej Ligue 1 w Eleven HD!

Jesteśmy już na samej mecie rozgrywek we francuskiej Ligue 1. W ostatniej kolejce wszystkie spotkania zostaną rozegrane w sobotę o 21:00, a stacja Eleven HD pokaże pojedynek Olimpique Marsylia – SC Bastia! Spotkanie na Lazurowym Wybrzeżu będzie walką gospodarzy o […]

Jesteśmy już na samej mecie rozgrywek we francuskiej Ligue 1. W ostatniej kolejce wszystkie spotkania zostaną rozegrane w sobotę o 21:00, a stacja Eleven HD pokaże pojedynek Olimpique Marsylia – SC Bastia!

Spotkanie na Lazurowym Wybrzeżu będzie walką gospodarzy o europejskie puchary w przyszłym sezonie. W tej chwili Marsylia zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli, czyli ostatnie gwarantujące udział w Lidze Europejskiej, ale tuż za plecami, bo zaledwie punkt mniej ma Girondins Bordeaux, który czeka na potknięcie marsylczyków i liczą, że to oni wskoczą na piątą pozycję. Bordeaux w tym samym czasie podejmuje Lorient, które znajduje się na pozycji spadkowej i ma punkt straty do bezpiecznego miejsca.

Warto też dodać, że Bastia również znajduje się na pozycji spadkowej, jednak do utrzymanie brakuje jej już dwóch punktów. Wszystkie zespoły muszą zatem wygrać i liczyć na korzystne rezultaty na innych stadionach. Walka zapowiada się niezwykle emocjonująco!

SOBOTA – 20 MAJA 2017

20:55 Ligue 1 – 38. kolejka: OLIMPIQUE MARSYLIA – SC BASTIA na żywo
Ipla

About 0a60d0xx