„Outsider” rozbity: Arsenal 5:1 Bolton – skrót meczu (WIDEO)

Arsenal pokonuje Bolton 5:1 w meczu 1/16 finału Carabao Cup. Możemy więc powiedzieć, że mecz przebiegł bez większych niespodzianek, choć z pewnością pozytywnym akcentem dla kibiców trzecioligowca jest fakt, że jeden z zawodników Bolton zdołał wpisać się na listę strzelców.

W pierwszej połowie spotkania padły łącznie dwie bramki. W 16. minucie wynik otworzył Rice, a nieco ponad 20 minut później, trafienie dołożył zaledwie 17-letni Ethan Nwaneri.

Młodziutki Niemiec ewidentnie był tego dnia dobrze dysponowany, bo zaledwie cztery minuty, po gwizdku rozpoczynającym drugą część spotkania, skompletował dublet. Chwilę później nadszedł moment radości dla kibiców drużyny gości, bo Jacka Portera pokonał Collins, ale następne minuty to już wyłącznie bramki faworytów: do siatki trafiali kolejno Sterling i Havertz. Mecz zakończył się wynikiem 5:1.