Paryż-Roubaix w Eurosporcie 1

Tradycyjnie jedna z kwietniowych niedziel jest zarezerwowana dla wyścigu Paryż-Roubaix. W tym roku na starcie stanie 4 zwycięzców tego wyścigu z lat poprzednich. Dla Toma Boonena niedzielny wyścig będzie ostatnim w karierze i pragnie zakończyć ją będąc na szczycie. Belg […]

Tradycyjnie jedna z kwietniowych niedziel jest zarezerwowana dla wyścigu Paryż-Roubaix. W tym roku na starcie stanie 4 zwycięzców tego wyścigu z lat poprzednich. Dla Toma Boonena niedzielny wyścig będzie ostatnim w karierze i pragnie zakończyć ją będąc na szczycie.

Belg jest 4-krotnym zwycięzcą  „Piekła Północy” i pod tym względem jest rekordzistą razem z Rogerem De Vlamenickem. Jego celem jest zwycięstwo, ale żeby to zrobić musi pokonać takich kolarzy jak John Degenkolb, Greg Van Avermaet, Peter Sagan, czy Niki Terpstra. 257-kilometrowa trasa z pewnością przyniesie wiele niespodzianek i pewnie kilku faworytów będzie musiało zakończyć wyścig z powodu defektu lub kontuzji. W niedzielę rywalizację rozpoczną także Polacy – Łukasz Wiśniowski i Maciej Bodnar, ale wszystko na to wskazuje, że nie będą walczyli o zwycięstwo.

NIEDZIELA – 9 KWIETNIA 2017

10:30 Paryż-Roubaix, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

About 0a60d0xx