Pasjonująca sobota z Eredivisie w Polsacie Sport Extra!

Szalenie ciekawie zapowiada się sobota z Eredivisie w Polsacie Sport Extra. Na antenie zobaczymy dwa mecze na żywo oraz jeden z odtworzenia. Na początek do arcyciekawego meczu dojdzie w Eindhoven. Liderzy tabeli podejmą u siebie zawsze niewygodne AZ Alkmaar. Piłkarze […]

Szalenie ciekawie zapowiada się sobota z Eredivisie w Polsacie Sport Extra. Na antenie zobaczymy dwa mecze na żywo oraz jeden z odtworzenia.

Na początek do arcyciekawego meczu dojdzie w Eindhoven. Liderzy tabeli podejmą u siebie zawsze niewygodne AZ Alkmaar. Piłkarze Phillipa Cocu świetnie wystartowali i teraz pomimo dwóch porażek w ostatnim czasie wciąż utrzymują się w czubie tabeli. Tymczasem Kalmary wręcz przeciwnie, po słabszym początku powoli następuje podnoszenie się z kolan. Kto będzie górą w sobotę?

Równie ciekawie powinno być w Enschede. Tam miejscowe Twente podejmować będzie mistrza kraju, Ajax Amsterdam. Mecze obu drużyn w ostatnich latach u fanów Eredivisie zawsze wywoływały sporo emocji. Obie drużyny dość niemrawo wystartowały, jednak z czasem pokazują lepsza formę i aspirację do walki o najwyższe cele. Spotkanie to spokojnie możemy nazwać daniem kolejki.

Na koniec zobaczymy premierę meczu Feyenoord Rotterdam – Herecles Almelo. Zdecydowanym faworytem będą gospodarze, którzy jednak w tym sezonie nie raz sprawili swoim kibicom niemiłą niespodziankę.

SOBOTA – 18 PAŹDZIERNIKA 2014

18:25 Eredivisie – 9. kolejka: PSV EINDHOVEN – AZ ALKMAAR na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski

20:40
 Eredivisie – 9. kolejka: FC TWENTE – AFC AJAX na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk

22:50
 Eredivisie – 9. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – HERACLES premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Szymon Rojek

About Bartłomiej Płonka