„Pasy” dalej w formie! Puszcza Niepołomice 1:2 Cracovia – skrót meczu (WIDEO)

Cracovia Kraków dopisuje sobie na konto szóste zwycięstwo w sezonie 2024/25 PKO BP Ekstraklasy. Podopieczni Dawida Kroczka pokonali na wyjeździe 2:1 Puszczę Niepołomice.

Tak naprawdę jedynym momentem w trakcie omawianego spotkania, kiedy inicjatywa była po stronie gospodarzy, przypadła na sam początek meczu. Niepołomiczanie wykorzystali jednak swój moment najlepiej jak tylko mogli i zamienili go na bramkę, którą w 6. minucie strzelił Kosidis.

Początek ten okazał się jedynie „fall startem” Cracovii. W dalszym etapie rywalizacji Krakowianie odzyskali kontrolę, a 15. i 67. minuta to trafienia, na wagę trzech punktów, kolejno Ghity i Kakabadze. Dwanaście minut przed końcem podstawowego czasu, czerwony kartonik obejrzał jeszcze Craciun, co chyba ostatecznie pozbawiło Puszczę nadziei na powodzenie w dziewiątej kolejce ligowych rozgrywek.