Piast Gliwice 1:1 Puszcza Niepołomice – skrót meczu (WIDEO)

Niedzielną serię meczów ósmej kolejki PKO BP Ekstraklasy, rozpoczęło spotkanie Piasta Gliwice przeciwko Puszczy Niepołomice. Choć pod względem wypracowanych sytuacji, podopieczni Alexandra Vukovicia zdominowali rywalizację, ostatecznie nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Co ciekawe, dość niespodziewanie to Puszcza jako pierwsza wyszła na prowadzenie. Co prawda gol Radeckiego z 34. minuty został anulowany po analizie VAR ze względu na spalonego, jednak niedługo po upływie pierwszej meczowej godziny, Mroziński uszczęśliwił drużynę gości. Świetne uderzenie 32-letniego obrońcy i ekipa z Niepołomic znów jest krok od sprawienia niespodzianki.

Na odpowiedź ze strony Piasta nie trzeba było jednak długo czekać. Zaledwie kilka minut później jeden z zawodników Puszczy pechowo zagrywa piłkę ręką we własnej „szesnastce”, a Chrapek wykorzystuje szansę, doprowadzając do remisu. Wynik 1:1 utrzymał się już do samego końca.