Pięć goli w Lipsku! RB Lipsk 2:3 Juventus – skrót meczu (WIDEO)

Juventus Turyn, po niezwykle zaciętej walce, pokonuje na wyjeździe RB Lipsk, w meczu 2. kolejki Ligi Mistrzów.

Choć ostatecznie to Stara Dama świętuje zwycięstwo, podopieczni Thiago Motty w żadnym wypadku nie mieli dziś łatwej drogi do tego sukcesu. Jako pierwszy, w 30. minucie na listę strzelców wpisał się Sesko, dzięki czemu gospodarze schodzili do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie, niemal od razu po jej rozpoczęciu, wyrównał Vlahović, jednak chwilę później czerwoną kartkę obejrzał Di Gregorio, po czym Sesko skompletował dublet, stawiając Juventus w niezwykle trudnej sytuacji. Mimo gry w jedenastkę, włoski gigant zdołał się podnieść. Po upływie zaledwie 180 sekund na tabeli znów widniał remis, a osiem minut przed końcem podstawowego czasu, wynik spotkania ustalił Francisco Conceicao. 3:2 dla Juventusu.