Pięć minut, które zniszczyło Lecce: AC Milan 3:0 Lecce – skrót meczu (WIDEO)

blank

Choć na pierwsze ligowe zwycięstwo w sezonie 2024/25 AC Milan musiał czekać do czwartej kolejki, podopieczni Paulo Fonesci wysyłają kolejny sygnał, że drobny falstart w żadnym wypadku nie musiał zwiastować większego kryzysu: Rossoneri wygrywają z Lecce aż 3:0.

Co ciekawe, wbrew temu, na co wskazuje wynik – mecz ten trudno określić, jako specjalnie zdominowany przez gospodarzy. Rzeczywiście widać było, że Milan dysponuje zwyczajnie większą jakością, jednak w statystyce stworzonych okazji, obydwie drużyny wyszły niemal na remis. Lecce nie mogło narzekać na brak okazji, jednak cóż z tych szans, kiedy brakuje skuteczności.

Ekipa z Mediolanu rozbiła swoich rywali w…zaledwie pięć minut. Od 38., do 43. minuty na listę strzelców wpisali się kolejno: Morata, Theo Hernandez i Pulisic. Jak się okazało, trafienie Amerykanina ustaliło już wynik meczu. 3:0 to ostateczne rozstrzygnięcie.