Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Sandra Spa Pogoń Szczecin w TVP Sport

Przed nami mecz, który zainauguruje 23 serię gier w PGNIG Superlidze mężczyzn.  We wtorek 25 lutego Piotrkowianin Piotrków Trybunalski podejmie Sandra Spa Pogoń Szczecin. Gospodarze zajmują 10 lokatę z dorobkiem 18 punktów, jednak ich szanse na awans do fazy Play […]

Przed nami mecz, który zainauguruje 23 serię gier w PGNIG Superlidze mężczyzn. 

We wtorek 25 lutego Piotrkowianin Piotrków Trybunalski podejmie Sandra Spa Pogoń Szczecin. Gospodarze zajmują 10 lokatę z dorobkiem 18 punktów, jednak ich szanse na awans do fazy Play Off są nikłe, bowiem na 8 miejscu jest zespół Zagłębia Lubin z 29 oczkami. Pogoń Szczecin jest pozycję wyżej. Bordowo – granatowi mają 31 punktów. Pierwszą konfrontację pomiędzy tymi zespołami wygrała ekipa z Zachodniopomorskiego 33:29. Wyróżniającym się zawodnikiem w drużynie gospodarzy jest Danilo Mihaljevic. Bramkarz ten ma fantastyczną statystykę obronionych strzałów. Jego współczynnik procentowy to 38.89. W Pogoni ważna rolę odgrywa Piotr Rybski, ten piłkarz ma na swoim koncie 103 bramki, a także zaliczył 62 asysty.
Kto wygra i podniesie rękę w geście triumfu? Przekonają się państwo o tym po włączeniu TVP Sport we wtorek 25 lutego o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy do śledzenia spotkań PGNIG Superligi mężczyzn!!!

WTOREK –  25 LUTEGO

17:30 PGNiG Superliga – 23. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski  – Michał Jurasik , Patryk Kuchczyński   (z Piotrkowa Trybunalskiego )
Reporter: Sebastian Szczęsny ( z Piotrkowa Trybunalskiego )

18:00 PGNiG Superliga – 23. kolejka: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI  – SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN   na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Michał Matysik  (z Piotrkowa Trybunalskiego )

About 0a60d0xx