Pogrom w Radomiu! Radomiak 4:0 Korona Kielce – skrót meczu (WIDEO)

Po pierwszych kolejkach obecnego sezonu Ekstraklasy, można było dojść do wniosku, że w drużynie Radomiaka, mimo kiepskich wyników, drzemie pewien potencjał: tu wymienić można chociażby zacięty mecz z Jagiellonią, kiedy to ekipa z Radomia władowała Mistrzowi Polski dwie bramki, po dobrej walce. Zresztą – Radomiak generalnie dużo strzela. Problem w tym, że na ogół jeszcze więcej traci. Dziś jednak było inaczej.

Bohaterem omawianego spotkania bezapelacyjnie okazał się Leonardo Rocha. To właśnie on otworzył wynik meczu w 7. minucie, co okazało się być jedynie preludium do koncertu, który przygotował dziś dla kibiców Brazylijczyk.

Mija zaledwie pięć kolejnych minut, a na listę strzelców musimy już dopisać nazwisko Peglowa. 2:0 dla Radomiaka – takim wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania.

Druga połowa to natomiast kontynuacja wspomnianego spektaklu Rochy. 46. i 79. minuta to kolejne trafienia 27-latka, co ozanacza, że skompletował on hat-tricka. Mecz zakończył się wynikiem 4:0.