Półfinały PGE Ekstraligi w Eleven Sports i nSport+

Rozpoczyna się bezpośrednia walka o medale w PGE Ekstralidze. W niedzielę rozegrane zostaną pierwsze półfinały, które pokażą Eleven Sports i nSport+. W pierwszym półfinale RM Solar Falubaz Zielona Góra podejmować będzie FOGO Unię Leszno. Rzecz jasna, faworytem są Byki, które […]

Rozpoczyna się bezpośrednia walka o medale w PGE Ekstralidze. W niedzielę rozegrane zostaną pierwsze półfinały, które pokażą Eleven Sports i nSport+.

W pierwszym półfinale RM Solar Falubaz Zielona Góra podejmować będzie FOGO Unię Leszno. Rzecz jasna, faworytem są Byki, które pewnie wygrały fazę zasadniczą, podczas gdy Falubaz do ostatniego biegu swojego meczu z Motorem Lublin musiał walczyć o prawo jazdy w play-offach.

Więcej znaków zapytania stoi przy drugim półfinale, w którym pojadą drużyny z Wrocławia i Gorzowa. Stal fatalnie rozpoczęła sezon, jednak drugą jego część miała wyśmienitą, trafiając z otchłani piekła do raju. Z kolei Sparta wydaje się mieć bardziej wyrównany, choć chwilami zawodzący skład.

NIEDZIELA – 20 SIERPNIA 2020

16:00 PGE Ekstraliga – Półfinał: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

16:30 PGE Ekstraliga – Półfinał: RM SOLAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA – FOGO UNIA LESZNO na żywo
Ipla

18:45 PGE Ekstraliga – Półfinał: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Robert Wardzała (z Wrocławia)
Reporter: Łukasz Benz

19:15 PGE Ekstraliga – Półfinał: BETARD SPARTA WROCŁAW – MOJE BERMUDY STAL GORZÓW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Wrocławia)

About Wojciech Nowakowski

Dziennikarz sportowy, komentator pięcioboju nowoczesnego, autor kanału na Youtube "Sport na Nowo". Poliglota (z wykształcenia hungarysta), miłośnik sportów "niszowych", zwłaszcza olimpijskich. Curler, sędzia i trener in spe.