Półfinały Pucharu Króla w Canal+ Sport

Nadszedł czas meczów rewanżowych w półfinale Copa del Rey. Atletico Madryt czeka trudna przeprawa na legendarnym Camp Nou, natomiast w rywalizacji Deportivo Alaves z Celtą Vigo wszystkie scenariusze jeszcze są możliwe. Transmisje na żywo w Canal+ Sport HD. Zdaniem wielu zespół […]

Nadszedł czas meczów rewanżowych w półfinale Copa del Rey. Atletico Madryt czeka trudna przeprawa na legendarnym Camp Nou, natomiast w rywalizacji Deportivo Alaves z Celtą Vigo wszystkie scenariusze jeszcze są możliwe. Transmisje na żywo w Canal+ Sport HD.

Zdaniem wielu zespół ze stolicy Hiszpanii już w pierwszym meczu pogrzebał swoje szanse na awans. Z pewnością odmiennego zdania są piłkarze Diego Simeone, którzy już nie raz pokazywali swoje ambicje i ogromną wole walki. Choć spotkanie odbędzie się w Barcelonie, to Leo Messi i spółka muszą mieć się na baczności. Skład finału nie został jeszcze ustalony i aby zagrać o trofeum trzeba pokazać pełnię umiejętności przez co najmniej 90 minut.

W drugim meczu półfinałowym zespoły wydają się znacznie mniejszego kalibru, jednak prawdopodobnie to one bardziej pragną sukcesów. Obie drużyny zajmują bezpieczne miejsca w środku ligowej tabeli. Deportivo wcześniej wyeliminowało z turnieju wyżej notowany Athletic Bilbao, tymczasem Celta Vigo po drodze do półfinału rozprawiła się z Valencią oraz Realem Madryt. Dla każdej z tych drużyn sam udział w finale będzie spektakularnym wyczynem.

WTOREK – 7 STYCZNIA 2017

20:55 Copa del Rey – 1/2 Finału: FC BARCELONA – ATLETICO MADRYT na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

ŚRODA – 8 STYCZNIA 2017

20:55 Copa del Rey – 1/2 Finału: DEPORTIVO ALAVES – CELTA VIGO na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

About Adrian Wojdyło