Półfinały Pucharu Polski na antenach TSG FM

W tym tygodniu czekają nas dwa emocjonujące spotkania krajowego pucharu, bowiem wicemistrz Polski Lech poznań zagra przeciwko rewelacji tegorocznych rozgrywek czyli Błękitnym Stargrad Szczeciński którzy wyeliminowali w ćwierćfinale Cracovię pokonując ją dwukrotnie 2:0. W Drugim Spotkaniu zmierzy się mistrz Polski Legia Warszawa, z Podbeskidziem B-B które pokazało już w tym sezonie, że potrafi zaskoczyć.

BŁĘKITNI STARGARD SZCZECINSKI – LECH POZNAŃ
Po wygranym 4-0 dwumeczu z Cracovią, podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego zmierzą się w półfinale Pucharu Polski z wiceliderem T- mobile Ekstraklasy. Ambitni, waleczni i zdeterminowani – takimi cechami można określić każdego, bez wyjątku zawodnika gospodarzy środowej konfrontacji. ,,Lechici” w poprzedniej rundzie rozbili Znicz Pruszków aż 6-1, drużynę która wraz z piłkarzami ze Stargardu Szczecińskiego plasują się w środku tabeli II ligi. Grając z przeciwnikiem z niższej klasy rozgrywkowej pojawia się dodatkowa presja na wynik. Grając z lepszym przeciwnikiem pojawia się pewnego rodzaju swoboda taktyczna, pozwalająca na grę łatwą, szybką i skuteczną. Czy ,,”Kolejorz” przerwie piękny sen ,,Błękitnych” ?

 PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – LEGIA WARSZAWA
W półfinałowym spotkaniu Pucharu Polski zmierzą się Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz obecny mistrz Polski i ligowy lider Legia Warszawa. Oczywistym faworytem tej pary są legioniści, którzy jednak z wielkimi problemami przeszli do tej fazy rozgrywkowej eliminując dopiero w rzutach karnych Śląsk Wrocław. Podbeskidzie za to bez specjalnych problemów poradziło sobie z Piastem Gliwice. Pomimo przewagi ekipy Henninga Berga, nie wolno lekceważyć słabszego. co pokazali Błękitni Stargrad w dwumeczu z Cracovią.

 

ŚRODA – 1 KWIETNIA 2015

16:25 Puchar Polski – 1/2 finału: BŁĘKITNI STARGRAD SZCZECIŃSKI – LECH POZNAŃ na-żywo
TSG-FM


19:55 Puchar Polski – 1/2 finału: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – LEGIA WARSZAWAna-żywo
TSG-FM

AUTORZY : Łukasz Ferdyan, Michał Lewandowski