Półfinały Tauron Ligi Kobiet w siatkówce na antenach Polsatu Sport

To już ta chwila, to już ten weekend, kiedy zostaną rozegrane pierwsze półfinałowe mecze tegorocznych play-offów ekstraklasy siatkarek. Transmisje tych spotkań, a także meczu o piąte miejsce w Polsacie Sport. W niedzielne późne popołudnie druga w sezonie zasadniczym E.Leclerc Moya […]

To już ta chwila, to już ten weekend, kiedy zostaną rozegrane pierwsze półfinałowe mecze tegorocznych play-offów ekstraklasy siatkarek. Transmisje tych spotkań, a także meczu o piąte miejsce w Polsacie Sport.

W niedzielne późne popołudnie druga w sezonie zasadniczym E.Leclerc Moya Radomka Radom podejmie trzeci Grupa Azoty Chemik Police. Do rozstrzygnięcia ćwierćfinałowego starcia siatkarek z Radomia i Legionowa potrzebny był dodatkowy mecz, bowiem w pierwszym spotkaniu Legionovia zwyciężyła 3-1, a w drugim taki sam rezultat zapsiała na swoim koncie Radomka. Decydujący pojedynek wygrały Radomianki również 3-1. Policzanki zaś w obu meczach rozgromiły Budowlanych Łódź 3-1 i 3-0. Teraz trafiła kosa na kamień, a to zwiastuje niemałe emocje.

W poniedziałek o tej samej porze na parkiet wybiegną zawodniczki ze stolicy województw Podkarpackiego i Łódzkiego. Liderki głównej fazy tych rozgrywek Developres SkyRes Rzeszów zmierzą swoje siły z czwartymi ŁKS Commercecon Łódź. Rzeszowianki w pokonanym polu zostawiły rywalki z Kalisza ogrywając je 3-1 oraz 3-0. Natomiast Łódzki Klub Sportowy dwukrotnie zwyciężył batalię z BKS Bostik Bielsko-Biała. Następnie dwa lepsze wyżej wymienione zespoły, które odpadły w ćwierćfinale, będą pojedynkować się o lokatę piątą. Zapowiadają się ekscytujące starcia o być albo nie być finale Tauron Ligi, a tak prezentuje się plan tych wydarzeń.

NIEDZIELA – 28 MARCA 2021

17:30 Tauron Liga – 1/2 finału: E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 

PONIEDZIAŁEK – 29 MARCA 2021

17:30 Tauron Liga – 1/2 finału: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ 
Polsat Sport HD

20:30 Tauron Liga – mecz o 5. miejsce: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA 
Polsat Sport HD

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.