Półfniałowe mecze Pucharu Ligi Angielskiej w Eleven

Stacja Eleven zaprasza na pierwsze dwa półfinałowe spotkania Pucharu Ligi Angielskiej. We wtorek 5 stycznia i we  środę 6 stycznia pierwsze mecze półfinałowe rozegrają drużyny Stoke City, Liverpoolu FC, Evertonu i Manchasteru City. Kto przed rewanżem będzie w lepszej sytuacji? […]

Stacja Eleven zaprasza na pierwsze dwa półfinałowe spotkania Pucharu Ligi Angielskiej. We wtorek 5 stycznia i we  środę 6 stycznia pierwsze mecze półfinałowe rozegrają drużyny Stoke City, Liverpoolu FC, Evertonu i Manchasteru City. Kto przed rewanżem będzie w lepszej sytuacji?

W pierwszym meczu naprawdę trudno wskazać jednoznacznie faworyta spotkania. W lidze obie jedenastki są niemalże sąsiadami co powinno zwiastować nam wyrównane widowisko. Dla piłkarzy Jurgena Kloppa zdobycie pucharu może być jedyną szansą na uratowanie sezonu. Nie mogą jednak liczyć na to, że gospodarze tak łatwo oddadzą pole gry i z założonymi rękami będą podziwiać wyczyny „the Reds”. Gospodarze wyeliminowali na wcześniejszym etapie rozgrywek m.in. Chelsea Londyn i z pewnością chcieliby potwierdzić, że z przypadkiem to zwycięstwo nie miało niczego wspólnego.

W drugim spotkaniu inna drużyna z Liverpoolu, Everton podejmie Manchester City. „Obywatele” w każdym swoim dotychczasowym meczu w ramach walki o puchar ligi wygrywali aplikując rywalom pokaźną liczbę bramek. Niestety dla nich nie obyło się bez straty gola, co może mieć znaczenie we środowym spotkaniu. W barwach gospodarzy wystąpi Romelu Lukaku obecny lider klasyfikacji króla strzelców Premier League. Czy także w tych rozgrywkach Belg potwierdzi swoją strzelecką klasę? W ligowych rozgrywkach w spotkaniu między tymi drużynami zwyciężyli goście. Teraz podopieczni Roberto Martíneza spróbują zrehabilitować się za ówczesna porażkę.

pasek2

WTOREK – 5 STYCZNIA 2016

20:55 Capital One Cup – 1/2 Finału: EVERTON FC – MANCHESTER CITY na żywo
Eleven

ŚRODA – 6 STYCZNIA 2016

20:55 Capital One Cup – 1/2 Finału: STOKE CITY – LIVERPOOL FC na żywo
Eleven

pasek2

About 0a60d0xx