POLSKA 1:3 Austria skrót meczu (21.06.2024)

Niestety. Reprezentacja Polski przegrywa z Austrią 1:3 i prawie na pewno żegna się z mistrzostwami Europy.

Polska – Austria: podsumowanie, informacje pomeczowe

Kibice mieli wielkie oczekiwania co do Polaków, przecież pomimo porażki z Holandią, gra wyglądała naprawdę bardzo dobrze. Aby mieć szanse na wyjście z grupy, podopieczni Michała Probierza musieli wygrać z Austrią. Jak już wiemy, tak się nie stało a nadzieje rozwiał już w 9′ minucie Gernot Trauner. Polaków było stać tylko na jedną odpowiedź, zadaną przez Krzysztofa Piątka w 30′ minucie. W drugiej połowie nasza gra wyglądała jeszcze gorzej, czego efektem były dwie bramki stracone. Najpierw Christoph Baumgartner wyprowadził Austriaków na prowadzenie, a później w polu karnym faulował Wojciech Szczęsny. Jedenastkę na gola zamienił Marko Arnautović.

Polska – Austria: skrót meczu