Polska 3:3 Chorwacja – skrót meczu: Rollercoaster na PGE Narodowym! (WIDEO)

Szalony mecz reprezentacji Polski przeciwko Chorwacji w czwartej kolejce Ligi Narodów, kończy się remisem 3:3.

Pierwsze piętnaście minut było w wykonaniu reprezentacji Polski wręcz rewelacyjne. Podopieczni Michała Probierza sprawili, że Chorwaci stracili jakąkolwiek kontrolę nad tym, co dzieje się na murawie, dzięki czemu już w 5. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Zieliński.

Później sytuacja skrajnie się odwróciła. Jeden stały fragment gry, po którym kapitalną bramkę zdobył Sosa, kompletnie wybił nas z rytmu, a goście wyprowadzili w sumie trzy szybkie ciosy, po których na tabeli widniał już wynik 1:3. Oprócz Sosy, do siatki trafiali kolejno Sucić i Baturina.

Marazm w naszej ekipie został przerwany pod sam koniec pierwszej części gry. W 45. minucie Nicola Zalewski sprawił, że do remisu potrzebowaliśmy już tylko jednego gola, a po chwili stuprocentową sytuację zmarnował Kuba Kamiński.

Druga połowa to już na ogół kontynuacja solidnej gry z naszej strony. Co prawda nie uniknęliśmy błędów, a Chorwaci mieli kilka swoich szans, jednak ostatecznie to Sebastian Szymański strzelił jedynego gola w tej fazie meczu, zapewniając nam remis.