Polska – Turcja w amp futbolu na antenie TVP Sport

Dwa towarzyskie mecze z reprezentacją Turcji zagrają nasi amp futboliści w najbliższy weekend. Spotkania będące etapem przygotowań do mistrzostw Europy w Krakowie pokaże TVP Sport. Turcy we wrześniu w Krakowie bronić będą tytułu wywalczonego cztery lata temu przed własną publicznością, […]

Dwa towarzyskie mecze z reprezentacją Turcji zagrają nasi amp futboliści w najbliższy weekend. Spotkania będące etapem przygotowań do mistrzostw Europy w Krakowie pokaże TVP Sport.

Turcy we wrześniu w Krakowie bronić będą tytułu wywalczonego cztery lata temu przed własną publicznością, w półfinale pokonując Biało-Czerwonych. – Uważam Turcję za najlepszy zespół na świecie. To fantastyczne, że możemy się teraz z nimi zmierzyć. Mam nadzieję, że kolejny raz spotkamy się już w finale Euro 2021 – mówi przed meczami towarzyskimi w Krakowie Marek Dragosz, selekcjoner reprezentacji Polski.

Jednocześnie rywale będą mieli okazję poznać boisko, na którym odbywać się będą mistrzowska – stadion Prądniczanki będzie jednym z obiektów goszczących amp futbolistów we wrześniu. W ten weekend jednak trybuny mają być tym, czego mamy nadzieję nie musieć oglądać podczas wrześniowego turnieju mistrzowskiego.

źródło wypowiedzi: Amp Futbol Polska

SOBOTA – 8 MAJA 2021

13:05 Amp Futbol, Kraków: POLSKA – TURCJA 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina (z Krakowa)
Reporter: Maciej Barszczak

NIEDZIELA – 9 MAJA 2021

13:05 Amp Futbol, Kraków: POLSKA – TURCJA 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina (z Krakowa)
Reporter: Maciej Barszczak

About Wojciech Nowakowski

Dziennikarz sportowy, komentator pięcioboju nowoczesnego, autor kanału na Youtube "Sport na Nowo". Poliglota (z wykształcenia hungarysta), miłośnik sportów "niszowych", zwłaszcza olimpijskich. Curler, sędzia i trener in spe.