Portugalia – Francja: transmisja na żywo w TV i stream online. Gdzie obejrzeć? (5.07.2024)

Przed nami jeden z emocjonujących meczów EURO 2024 – starcie między Portugalią a Francją, które odbędzie się 5 lipca o godzinie 21:00 na stadionie Volksparkstadion w Hamburgu. Mecz ten to ćwierćfinał rozgrywek, przyciągający uwagę fanów futbolu na całym świecie. Przedstawiamy wszystkie dostępne opcje transmisji, by każdy mógł wybrać najlepszy sposób na śledzenie tego wydarzenia zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Portugalia – Francja: gdzie oglądać?

Zaplanowano transmisję telewizyjną na żywo z meczu na antenach TVP 1 oraz TVP Sport. Dostęp do transmisji online umożliwią zarówno płatne serwisy takie jak Pilot WP, Canal+online, Gonet TV, MEGOGO, Sweet.tv, jak i bezpłatna strona sport.tvp.pl, gdzie transmisja będzie dostępna bez dodatkowych opłat. Portugalia – Francja to wydarzenie, które przyciągnie wielu kibiców przed ekrany.

Portugalia – Francja, transmisja za darmo online

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart tv i innych urządzeniach (Chromecast, Android TV, Samsung, LG). Kanał TVP Sport, na którym pokazywany będzie mecz jest też dostępny bez opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w kablówkach i na platformach satelitarnych.

Portugalia – Francja, transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo